Проекти

Металоконструкції

Ангари та ферми

Індивідуальні замовлення для оздоблення житлових будинків. Розробка креслень на основні макету та побажань клієнта. Естетичний вигляд виробу підкрелює якісне виконання робіт по зварюванню елементів. Для забезпечення стійкості та довговічності виробу використовується фарбування порошковим напиленням, яке захищає виріб від впливу атмосферних явищ при зовнішньому монтажі.

Металеві ферми

Виготовлення ферм для ангарів, складів та інших промислових будівель за наданими кресленнями. Виконуємо розробку креслень з макету замовника. Міцність та надійність виробу забезпечують якісні зварні шви. Для захисту поверхні металу, ферми піддаються антикорозійній обробці грунт-емаллю, з покриттям 80 мкн. При необхідності здійснюємо доставку металевих ферм на об’єкт клієнта та їх монтаж.

Виготовлення металевих конструкцій

Виготовлення важких металоконструкцій та дрібних індивідуальних замовлень. Забезпечуємо як разові проекти так і серійне виробництво. Задіяні виробничі потужності дозволяють одночасно приймати замовлення різної складності та кількості. Проектування та супровід процесу виробництва металевих конструкцій забезпечують досвідчені інженери та конструктори. Це забезпечує якісне опрацювання технічного завдання замовника, розробку креслень та виробництво металевих конструкцій в обумовлені терміни.

Індивідуальні замовлення

Виготовлення індивідуальних замовлень за екскізами клієнтів. Розробка детальних креслень конструкції, визначення оптимального рішення по навантаженню на основні вузли. Підготовка карт розкрою для заготівельних дільниць. Складання конструкції з подальшим зварюванням. Рекомендації по підбору захистного покриття, яке забезпечить довговічність конструкції та її естетичний вигляд.

Виготовляємо і монтуємо брами та ворота

Виготовлення металевих та кованих брам і воріт під замовлення. Створення персонального стилю нашим дизайнером. Можливість виготовлення воріт різних типів (відкатних, розпашних). Встановлення систем автоматизації відкривання воріт. Виїзд на об'єкт для виконання замірів. При виготовленні використовуємо високоякісну сталь з грунтування та поліуретановим покриттям (фарбуванням). Можливість доповнення вашого екстер'єру кованими перилами, огорожами та решітками.

Безкоштовний прорахунок вартості

* - обов'язкові поля.

Коментарі

1